Męski styl
Garnitur męski – szyty na miarę czy ze sklepu?

Garnitur męski – szyty na miarę czy ze sklepu?

Po zakupie garnituru zwykle oczekujemy, iż będzie on służył nam co najmniej kilka sezonów. Jest to ubiór, który kosztuje stosunkowo dużo, więc mamy w stosunku do niego duże oczekiwania. Garnitur powinien się właściwie przedstawiać i dobrze układać się naszej sylwetce. Tak więc warto pomysleć nad wyborem garnituru na miarę.

Szycie garniturów na miarę – jak przebiega proces?

Garnitur szyty na miarę to skomplikowany cykl, na jaki składa się współdziałanie krawca oraz klienta. Aby efekt końcowy był zgodny z przewidywaniami klienta, musi on konkretnie ustalić z krawcem swoje potrzeby. Garnitur szyty na miarę znacząco odróżnia się swoją jakością od tych z popularnych sieciówek. Nie tylko pozwala na dopasowanie kształtu do wszystkich sylwetek, ale daje także większe możliwości w kwestii selekcji tkaniny. Miejmy na uwadze, że elegancki garnitur nie może być wykonany z poliestru. Najlepsza jest tkanina wełniana, która jest odpowiednia na każdą porę roku. W zależności od sytuacji a także przeznaczenia garnituru można wybrać różne wzory i kroje.

Dlaczego warto wybrać garnitur szyty na miarę Katowice?

Garnitur na miarę to właściwy wybór, ponieważ w garniturze pragniemy czuć się nieprzeciętnie i prezentować się z klasą. Garnitur szyty na miarę ze względu na to, że jest skrojony idealnie do naszej sylwetki, będzie świetnie wyglądał na każdym. Gdy chcemy prezentować się poważnie i gustownie nie możemy pozwolić sobie na garnitur, który jest za ciasny lub za zbyt wielki. Specjalista zdejmując drobiazgowe miary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam idealnie poczuć się w stworzonym przez niego ubiorze. 

Źródło: sklep.alhen.pl – producent garniturów