Zmarł Krzysztof Rutkowski liter zespołu Tarzan Boy

93 0

W czwartek zmarł Krzysztof Rutkowski. Lider zespołu disco polo „Tarzan Boy” przegrał walkę z rakiem śluzakiem otrzewnej. Miał 56 lat. Kilka dni temu środowisko disco polo zorganizowało koncert charytatywny na rzecz kolegi.

Informacja o śmierci artysty pojawiła się na oficjalnej stronie Krzysztofa Rutkowskiego na Facebooku.

Dzisiaj około godziny 15:00 zmarł Krzysztof Rutkowski(Tarzan Boy). W poniedziałek dnia 27.02.2017 odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu przy ul.Piotra Skargi w Zgierzu. Jutro podamy godzinę. Dziękujemy za wsparcie i pomoc wszystkim żona wraz z dziećmi. Prosimy o nie składanie kondolencji telefonicznie.

Wiele osób dziwiło się, dlaczego Krzysztof Rutkowski nie miał pieniędzy i musiał prosić o pomoc. W końcu był jedną z większych gwiazd tego gatunku w latach 90. Okazuje się, że założyciel Tarzan Boy nie dorobił się ma koncertach i płytach. – Jestem jedynym wykonawcą disco polo, który nie zarobił pieniędzy. Majątku się nie dorobiłem, nie mam własnego domu. Zostałem z ręką w nocniku – opowiadał niedawno w programie „Dezerterzy”

Zmarł Krzysztof Rutkowski liter zespołu Tarzan Boy
4.5 (90%) 2 głos[ów]

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Na ratunek Kamilowi

Napisał - 7 grudnia 2015 0
Tego roku na Św.Mikołaja możesz podarować życie dziewiętnastoletniemu Kamilowi. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl Wpłaty z dopiskiem „Na ratunek Kamilowi” proszę kierować na…

Kochani oto co robimy

Napisał - 18 stycznia 2016 0
Kochani oto co robimy 1.Prowadzimy do końca akcję Mercedesa klasy C i losujemy Zwycięzcę 2.Przesyłam na konto Pani Łucji z…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.