Jakże wielkie zdziwienie musi być na twarzy Zbigniewa Stonogi. Chciał pociągnąć za sobą wszystkich antysystemowców, a wygląda na to, że pójdzie sam. Mówił o milionach na kampanię. Warunkiem miało być zjednoczenie. Droga do tego nie prowadzi przez manipulacje, a tego właśnie dopuścił się Stonoga na Facebooku. Do razu zareagował Paweł Kukiz. Okazuje się, że Ruch Narodowy nie jest zainteresowany „wątpliwą ofertą” Stonogi.

„Antysystemowiec” Stonoga chciał przejąć ludzi Kukiza. Zaoferował miliony złotych na kampanię wyborczą. Później napisał o zgodzie z Januszem Korwin-Mikkem i Pawłem Kukizem. Ten drugi zareagował od razu i sprostował informację. „Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji”.

Okazało się też, że Ruch Narodowy nie bierze na poważnie propozycji biznesmena. Tak wynika ze słów prezesa RN, Roberta Winnickiego.

Samuel Pereira – dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennej”, zapytał Winnickiego czy przyjmują ofertę Stonogi. Prezes RN zwrócił uwagę, że kwota jaką proponuje biznesmen znacznie przekracza limit funduszy, jaki może wpłacić osoba prywatna na kampanię wyborczą. Dodatkowo zażartował, że Stonoga nie złożył deklaracji członkowskiej i nie odbył pół rocznego stażu. Wobec tego RN idzie do wyborów sam.

zbigniew-stonoga-zostal-sam

Janusz Korwin-Mikke nie dał jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. W programie „Tak czy nie” na antenie Polsat News odniósł się do koalicji z Kukizem.

Co my zrobimy z panem Pawłem Kukizem to się dopiero zobaczy. Nie wiem, czy w ogóle cokolwiek zrobimy razem – powiedział.

źródło: niezalezna.pl

Oceń post

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy