Zbigniew Stonoga, Paweł Kukiz i Janusz Korwin-Mikke połączą swoje siły i stworzą koalicję? Tak zapowiada Zbigniew Stonoga. Muzyk zaprzecza doniesioniom. Co na to wszystko Janusz Korwin-Mikke?

Zbigniew Stonoga zapowiada, że chce stworzyć koalicję wraz z Pawłem Kukizem i Januszem Korwin-Mikkem. – Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament – napisał Zbigniew Stonoga na Facebooku. Na reakcję Pawła Kukiza nie trzeba było długo czekać. – Pytacie mnie na prv o wypowiedź Pana Stonogi…. Odpowiadam: rozmawiałem z Panem Stonogą może z 5 minut przez telefon. Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji. Jedyną moją obietnicą złożoną Panu Stonodze była twierdząca odpowiedź na pytanie, które mi zadał: czy pomogę mu w przyszłości odnaleźć i ukarać morderców jego Matki. I to wszystko. Dobrych snów – napisał Paweł Kukiz na Facebooku. Janusz Korwin-Mikke na razie nie zabrał głosu w tej sprawie. Wcześniej jednak w wywiadzie dla Polsat News sceptycznie podchodził do pomysłu stworzenia koalicji z Pawłem Kukizem. – Co my zrobimy z panem Pawłem Kukizem to się dopiero zobaczy. Nie wiem, czy w ogóle cokolwiek zrobimy razem – powiedział.

źródło: se.pl

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Pomóżcie mi odbudować FanPage

Napisał - 21 stycznia 2016 0
  Nowy FanPage: https://www.facebook.com/jedynaprawdziwastronazbigniewastonogi/ Mam nadzieję że uda mi się powstać z martwych. Edycja: Nowy profil został usunięty. Zobaczcie co robią.…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.