Zbigniew Stonoga w rozmowie z WP opowiedział jak wyglądało zatrzymanie go przez funkcjonariuszy policji. Biznesmen przyznał również jak długo zastanawiał się nad opublikowaniem zdjęć akt ze słynnej afery podsłuchowej. Wspomniał także o zakładaniu nowej partii politycznej „Stonoga Partia Polska„, której kongres założycielski nastąpi w lipcu tego roku.
Biznesmen w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie złożył zażalenie na nocne zatrzymanie. Jak stwierdził jego mecenas Krzysztof Kitajgrodzki – niezależnie od tego co postanowi sąd samo zażalenie ze strony mojego klienta stanowi przejaw protestu przeciwko zbyt dużej dowolności w pozbawianiu obywateli wolności przez organy ścigania- zaznaczył.
Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Potrzebna pomoc dla Strażaka

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Jutro dołożę resztę brakującej kwoty i kupimy wspólnie mieszkanie dla Strażaka. POMAGAJMY! W poniedziałek, 11 stycznia siemiatyccy strażacy około godziny…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.