Rozmowa z lekarzem została opublikowana za wiedzą i zgodą Kamila i Jego Rodziców

Gdy ratowałem Kamila natrafiłem na warszawskiego onkologa, który powiedział mi,że chorych na czerniaka można zamykać żywcem w trumnach. Dodał, że moja pomoc polega na tym, że zamiast rodzina ma ciało odebrać na miejscu w Nysie to będzie musiała po nie przyjechać do Warszawy- taki mamy obraz kultury, etyki i człowieka w polskiej służbie zdrowia!!!

To jest sprawa na prokuratorskie zarzuty i postępowanie przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej począwszy od tego buraka Krajczego poprzez opolski zoz,a skończywszy na warszawskim onkologu.

Oceń post

Jest 2 komentarzy

  1. Pytałam już raz ale nie nie dostałam odpowiedzi.Kamil miał jechać na leczenie do Kanady,co z tym? Nie ma żadnych nowych informacji na jego temat.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Oni na was liczą…

Napisał - 3 kwietnia 2016 0
Liczę na Was.Oni liczą… Alanek, Paulinka, Kamil Bryk, Pani Łucja, Przemo i wielu jeszcze innych pośród setek tysięcy nieodczytanych maili…