Szczęśliwego Nowego Roku!-zbigniew-stonoga

Rok 2015 był rokiem wielkich nadziei i wielkiego zawirowania w moim życiu.
Na samym początku miałem mocne pragnienie aby coś w ówczesnej Polsce zmienić i w pewnym sensie udało się ale wygrana miała i wciąż ma smak goryczy.
Jednaście- to liczba nowych zarzutów związanych z wydzieraniem polskiemu potworowi pogardy dla zwykłego człowieka jego praw i zmuszania do zwrotu niezbywalnej godności.
Zaczęło się od górników w Jastrzębiu Zdroju, poprzez śmiertelne zajścia z udziałem Policji w Legionowie,Sosnowcu,Knurowie i brutalnych działaniach Policji w Oleśnicy czy Warszawie.
Pózniej były akta afery podsłuchowej i afery korupcyjnej w katowickim sądzie.Założenie Gazety Stonoga spuszczonej postkomunistycznym ruchem w Ruchu S.A i Kolporterze, aż wreszcie wyhodowanie sobie wrogów niemal we wszystkich partiach politycznych i części społeczeństwa.
Rachunek przyjdzie mi zapłacić nie tylko w nadchodzącym roku ale przez wiele lat będzie on jeszcze modyfikowany.
Czy się opłacało?
Nie!
Czy było warto?
Tak!
Czy kiedyś stanąłbym na czele prawdziwego i świadomego ruchu odbudowy Polski
Tak! ale tylko z ludźmi świadomymi, którzy nie oburzają się na kilka słów żle podanej prawdy po kielichu.
Społeczeństwo mamy bardzo słabe i chwiejne część z niego poszła i zagłosowała na PO-PiS, a część w ogóle nie poszła do wyborów i to jest największa porażka społeczna w ostatnich latach, a mogło być wreszcie inaczej i prawdziwiej bez okrągłostołowych twarzy w polskiej przestrzeni politycznej.
Polska stoi przed przepaścią pogardy z uwagi na politykę bieżącą w Europie i pogardę Rosji w przypadku „przegrania” wojenki Kaczyńskiego z mocnymi w Regionie, co zadaje się być li tylko nieodległą przyszłością.
Zbliżamy się wielkimi krokami do konfliktu zbrojnego w Europie, a nasza przyszłość będzie podobna do historii z 1939 roku.
Pierwsi zdradzą nas nasi sojusznicy, których przez ostatnie 15 lat całujemy w sygnety i choć są one amerykańskie to wytapiano je w Tel Awiwie.
Jestem przekonany, że w marcu dojdzie do całkowitego załamania naszej gospodarki i ruszą protesty.Tym razem protesty ludzi zdesperownych i tak się to wszystko zacznie….
Należy też przygotować się na skoki wartości dolara i euro które nastąpią po nałożeniu na Polskę sankcji europejskich za łamanie podstaw demokracji, a to już kwestia najbliższych tygodni.
Ten rząd i ta prezydentura skończą się na ulicy i to właśnie w 2016 roku.
Mimo wszystko Życzę Państwu Zdrowia i nadziei.Nadziei ,że kiedyś w Polsce będzie jeszcze Polska.
Szczęśliwego Nowego Roku!

Oceń post

Jest 3 komentarzy

  1. Kamilu nie wierzę że to ty napisałeś,ale mimo wszystko życzę ci zdrowia i pamiętaj jaka by Polska nie była masz żyć!!! bo życie to dar boży gdzie byśmy nie byli,pozdrawiam cię gorąco i niech cię Bóg ma w swojej opiece..

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-slupsk-prasowa

Spotkanie w Słupsku

Napisał - 5 lipca 2015 0
Zaledwie około 40 osób przyszło w sobotę na spotkanie ze Zbigniewem Stonogą. Lider nowej partii odczytał im program z laptopa,…
bartek-wstawaj

Bartek Hadynski

Napisał - 25 listopada 2015 2
Proszę Was przyślijcie mi tysiące filmów „Bartuś wstawaj” zmontuję z nich największą pobudkę na Świecie. zstonoga@zstonoga.pl https://www.facebook.com/Bartek.Hadynski/?fref=ts Rodzice Bartusia: „Cztery…