Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka. Skandal w Kościele Katolickim

Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka

Wśród tych Księży jest ofiara działań pewnego lobby, które wyniszcza polski Kościół Katolicki. Pośród tych oficerów Wojska Polskiego jest świadek bezprecedensowego skandalu w Kościele Katolickim i Wojsku Polskim.

Zgłosił się do mnie Oficer Wojska Polskiego, czynny Ksiądz, wielokrotnie uhonorowany przez władze państwowe.
Opowiedział mi o swoim dramacie zafundowanym przez najważniejszych księży oficerów w Polsce. Sprawa dotyka polityki, kościoła, policji i wojska.

Mój poseł spotkał się dziś z kanclerzem około godz 12.30. Obecnie czekam na stanowisko arcybiskupa i kancelarii prezydenta Dudy.
Tegoroczna środa popielcowa będzie wybitnym przykładem posypania popiołem głów polskiego kościoła, który wspomaga walkę z Polakami, wspomaga wyniszczanie Człowieka, dzielenie nas na lepszy i gorszy sort jednym słowem wspomaga antypolaków z PiS-u.

Ks. mgr lic. porucznik Adrian Kosendiak opowiedział mi swoją straszną historię.

Ta sprawa jest w mojej ocenie największym skandalem kościelnym ujawnionym przez czynnego księdza, a do tego Oficera Wojska Polskiego wobec którego nie toczy się postępowanie kanoniczne.

Ks. mgr lic. porucznik Adrian KOSENDIAK

"Zgwałcił mnie kapelan Wojska Polskiego"Ks. mgr lic. porucznik Adrian KOSENDIAK opowiedział mi swoją straszną historię.Ta sprawa jest w mojej ocenie największym skandalem kościelnym ujawnionym przez czynnego księdza, a do tego Oficera Wojska Polskiego wobec którego nie toczy się postępowanie kanoniczne.Ks. Adrian przeżył piekło-ale oceńcie to Państwo sami.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 2 marzec 2017

 

Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka. Skandal w Kościele Katolickim
4.5 (90%) 4 głos[ów]

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Akcja Światełko dla Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
PROMUJEMY Profil Frania to dla niego szansa! https://www.facebook.com/swiatelkodlafrania/ Franio przygotowałem na Twoją aukcji dużo fajnych rzeczy. Będą markowe felgi, dron…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.