Stonoga trolluje Ministerstwo Finansów nawraca swoich pracowników!

Kochani Bracia Przedsiębiorcy. Oto mam dla Was wesołą nowinę.
Już nigdy fiskus nie zrujnuje Waszego życia albowiem naczelny wódz nakazał wszystkim pracownikom Ministerstwa Finansów wzięcie udziału w rekolekcjach.
Tak oto na naszych oczach odradzają się zatracjusze i nigdy już nie będą krzywdzili naszych rodzin, nas samych i naszej ciężkiej pracy.

 

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. AntyKalkstein |

    Zbyszek nagłośnij sprawę uboju rytualnego! Pomagasz słabszym chociaż raz pomóż zwierzętom również. PiS niby wcześniej przeciwy wchodzi w d… ŻYDOM to jest najbardziej żydowska partia jaka tylko może być No i się wszystko wydało. Niby nie istotna informacja, która mogła by tylko zainteresować zwolenników ochrony zwierząt. Nasz kraj jest szykowany pod zasiedlenie muzułmanami i żydami. Te obce nam nacje nie jadają mięsa zwierząt zabitych w sposób jaki od pokoleń u nas jest stosowany. Oni zabijają zwierzęta tak by się wykrwawiły przy pełnej świadomości. Teraz nasze władze chcą w pełni zalegalizować ten barbarzyński sposób zabijania istot żywych. Moim zdaniem cofamy się do średniowiecza zrównując się z dzikimi muzułmanami. Nie możemy na to pozwolić by zniżyć się do ich poziomu.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Historia Paulinki z Katowic

Napisał - 26 lutego 2016 0
(Pomagasz udostępniając)Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek Fundacji im.Zbigniewa…