Stonoga Partia Polska 27 czerwiec. [Zdjęcia część II]

Stonoga Partia Polska 27 czerwiec. [Zdjęcia część II]
28 czerwca 14:50 2015

Kongres nowej siły politycznej Stonoga Partia Polska Warszawa hala Expo 27.06.2015

Kochani dziekuję za przybycie na Konwencję założycielską naszej partii. Kłamliwa informacja dotyczaca słabej frekwencji to podła zagrywka która obróciła się przeciwko reżimowym mediom. Pomimo bojkotu i blokady informacyjnej przez media głównego nurtu wiem że osiągniemy wspaniały wynik!

Pozdrawiam Was serdecznie Zbigniew Stonoga

stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek2 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek3 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek4 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek5 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek6 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek7 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek8 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek9 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek10

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.