Stonoga idzie na WOJNĘ z Legią Warszawą

Stonoga idzie na WOJNĘ z Legią Warszawą
23 czerwca 12:32 2015

To dopiero będzie starcie jakiego dawno nie było! Zbigniew Stonoga kontra Legia Warszawa. O co chodzi? Stonoga postanowił założyć partię, z którą ruszyłby do jesiennych wyborów parlamentarnych. Dlatego też w najbliższą sobotę ma odbyć się kongres założycielski partii. Biznesmen chciał go zorganizować na stadionie Legii. Niestety, jego prośba została odrzucona.

Zbigniew Stonoga już szykuje się do startu w wyborach parlamentarnych. Biznesmen, który upublicznił tajne akta afery podsłuchowej, ma ochotę na wejście do Sejmu. Nie chce jednak dołączać do istniejących partii i postanowił założyć własną formację. Stonoga postanowił, że zorganizuje spotkanie swoich zwolenników, na którym dojdzie do założenia ugrupowania. Kongres założycielski partii niepokornego Zbigniewa Stonogi został zaplanowany na 27 czerwca, czyli najbliższą sobotę. Chciał, by miejscem zebrania był stadion Legii Warszawa. Ale zgody nie dostał, co więcej, jak podał na swoim profilu na Facebooku, o odmowie został powiadomiony… SMS-em! Zarządowi CWKS – Legia dziękuję, że wspieracie Polskę i Patriotę. Gratuluję! Odmowę przysłano SMS-em po uprzednim zatwierdzeniu. Okazuje się, że nie tylko odmówiono mu zorganizowania kongresu założycielskiego partii w stadionie przy ul. Łazienkowskiej, ale i w Stadionie Narodowym. Koniec końców, do spotkania dojdzie, a sympatycy nie będą zawiedzeni i spotkają się ze Zbigniewem Stonogą.

Dziękuję za odmowy zorganizowania Kongresu
Administracji Stadionu Narodowego oraz
Zarządowi CWKS LEGIA- dziękuję, że wspieracie Polaka i Patriotę.
Gratuluję!!! (odmowę przysłano SMS-em po uprzednim zatwierdzeniu)

Zbigniew Stonoga / Facebook

 

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.