PRZEGRYWA W SĄDACH WSZYSTKIE ROZPRAWY. Z POWODU INTERESU PARTYJNYCH KOLEGÓW (PRYWATNE DOMY DZIECKA) STAROSTWO WYPŁACA GIGANTYCZNE KARY UMOWNE. W OSTATNIM TYLKO CZASIE MIESZKAŃCY POWIATU KŁODZKIEGO ZAPŁACILI 130.000 zł.

Do Starosty Powiatu Kłodzkiego:

A gdzie Wać Pan spierdolił do Wrocławia o dziesiątej rano będąc umówiony ze mną na telefon w sprawie okradanych dzieci z Domu Dziecka na jedenastą?!

Słuchajcie, zachowujecie się jak złodziej i okradacie biedne dzieci już nie tylko z pieniędzy na prowadzenie dla nich domu dziecka ale dodatkowo przez pryzmat finansów rozdzielacie rodzeństwo.

Więc posłuchajcie mnie platformowy chłopcze;

1.Ładnie przeprosisz Panią Dyrektor Domu Dziecka za to żeś wykradł ze szkoły czwórkę dzieci bez jej wiedzy i zgody i przekazał do prowadzonych przez platformiarzy ośrodków.

2.Przywieziesz te dzieci tam gdzie były i znajdziesz 1.000.000 złotych, które zalegasz domowi dziecka.

Czasu masz do jakiejś 20.00 zanim tam przyjadę, bo później to Ci całe miasto wyprowadzę pod ten pierdolnik.

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. nie ma to jak ktoś nieznający sprawy tzw. krzykacz w celu zwiększenia medialności wypowiada się, a raczej obraża innych poznawszy tylko opinię jednej strony – pani która nie pozwoliła przeprowadzić kontroli środków wydatkowanych na … nie wiadomo co, bo nie można przeprowadzić kontroli. Czyli de facto nie wiadomo czy środki w ogóle zostały przekazane na dzieci czy na inne przedmioty np. sądząc po zdjęciach z fb pani Małgorzaty imprezki

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Pojawiam się i znikam

Napisał - 24 stycznia 2016 0
Pojawiam się i znikam, a moim wrogom bardzo to na rękę. Nowy kolejny profil: https://www.facebook.com/stonoga.jedyny.zbigniew.juz/ Ale ja jestem Stonoga i…