Siostra Prezydenta Andrzeja Dudy

Siostra Prezydenta Andrzeja Dudy
23 grudnia 11:52 2015

Siostra Prezydenta Andrzeja Dudy przez długi czas uprawiała seks za pieniądze.
Od swoich krakowskich klientów pobierała abonamenty, a gdy brat został prezydentem zaprzestała świadczenia usług i była szantażowana przez klientów, którzy żądali zwrotu wpłaconych pieniędzy.
Każdej władzy mówię żeby mnie nie dotykała bo się wkurwię. Więc skoro zamierzacie mnie sejmowe złodzieje wyniszczać to musicie się liczyć z odwetem!!!
Zaczynamy więc świąteczne obnażanie prawdy.

Jędrek mam prośbę powiedz nam czy Dominika jest Pana siostra czy jednak córką?

foto: https://www.facebook.com/dominika.duda.5817
źródło: https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

6 komentarzy

 1. Konkolewska
  Listopad 03, 16:21 #1 Konkolewska

  szczęście ze ja na tych kretynów nigdy w życiu nie głosowałam nigdy od młodych lat nie byłam na listach głosowania jestem dumna siebie bo z Państwa politycznego z biegiem lat to sama porażka skandaliczna co kolejny ten lepszy

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Anna
  Wrzesień 24, 13:28 #2 Anna

  Ten Pan Stonoga to jakaś dziwna kreatura: rzekomo chce „bić” w polityków, a oszukuje (obiecuje publikację artykułu, a nie nagranie z rozmowy) i ośmiesza członkinię rodziny owego, której zajęcie nie ma z polityką nic wspólnego. W podstępnym telefonie namawia kobietę, by kłamała wypierając się swoich czynów. Dominika jest na tyle uczciwa, że przynajmniej przyznaje się otwarcie do tego co robiła. Najważniejsze, że zaprzestała „procederu”. Pan Stonoga obiecuje w rozmowie, że jej pomoże, a co robi – piętnuje publicznie. Nie pamięta Pan Panie Stonoga, że kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem? Ponadto namawia Pan dziewczynę, by zwróciła się o pieniądze, w celu uregulowania prywatnych długów do osoby publicznej – moim zdaniem fakt, że ona tego nie chce robić dobrze o niej świadczy. Przynajmniej jasnym jest, że nie ma tutaj miejsca żadne kumoterstwo. Pani Dominika sama jest odpowiedzialna za swoje czyny i bierze na siebie tę odpowiedzialność.

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Jan
  Maj 10, 00:55 #3 Jan

  To w końcu siostra czy córka? Bo raz tak, raz tak Pan pisze 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. Dalia2016
  Kwiecień 28, 21:40 #4 Dalia2016

  Mimo wszystko wstyd Dominiko. Nawet jeśli jesteś siostrą lub córką Prezydenta RP to uważam ,że sama jesteś sobie winna. Gdybyś była biedna , bez rodziny to każdy by to zrozumiał . Ale być w tak szanowanej rodzinie i tak się prowadzić to już źle o Tobie świadczy. Owszem wybrałaś złą drogę. Ale to Twój wybór. Jednak naraziłaś własną rodzinę swoimi wyczynami nie do zaakceptowania . Powinnaś się szanować jako kobieta. Narobiłaś długów to płać. Dla mnie jesteś zepsutą kobietą. Mimo wszystko współczuję Prezydentowi ,że ma taką czarną owcę w rodzinie i musi się za nią wstydzić. Z drugiej strony źle ,że ujawniono tą tajemnicę rodzinną . Ktoś źle życzy Prezydentowi RP. I mocno przegiął . Nie tylko Pan Stonoga ale i Gazeta Wyborcza.

  Odpowiedz na ten komentarz
 5. Paula
  Kwiecień 19, 08:50 #5 Paula

  I co Pan chce osiagnac poprzez umieszczanie takich wpisów. To że siostra/ córka czy kto tam jeszcze zajmuje sie czymś kontrowersyjnym nie znaczy, że Prezydent jest taki sam. Znam wiele rodzin gdzie kazde z rodzeństwa jest inne. Nikt sie nie bedzie za nikogo wstydzil, niech sie każdy wstydzi za swoje czyny. W każdej rodzinie jest jakaś czarna owca. Odbijając pałeczkę w ten sposób pokazuje Pan, swoja słabość i brak innych argumentów

  Odpowiedz na ten komentarz
  • theMud
   Sierpień 12, 00:36 theMud

   Typowo kobiece, prymitywne myślenie oparte na naturze! Czarne owce. A może czarnymi owcami są ci którzy ślepo podążają za stadem baranów

   Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.