Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim

Tomasz Sekielski rozmawiał ze Zbigniewem Stonogą, który jest poszukiwany listem gończym. Jak przyznał gość programu „Teraz ja”, żałuje poparcia, którego udzielił Andrzejowi Dudzie podczas wyborów prezydenckich.

Stonoga twierdził, że w zamian za to, miał zostać ułaskawiony poprzez zatarcie dotychczasowych skazań, nigdy jednak do tego nie doszło. – Andrzej Duda jest oszustem, który oszukał nie tylko Stonogę, ale cały naród – ocenił gość „Teraz ja”. – Dziś celem mojego życia jest zemścić się na tych skur…, którzy odebrali mi smak życia – stwierdził poszukiwany Zbigniew Stonoga na antenie Nowa TV.Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.
4.78 (95.56%) 9 głos[ów]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Napisał - 3 czerwca 2016 0
Wieczór cudów. Kochani akcja zbiórki dla Mateusza ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!! Przed paroma minutami otrzymałem wiadomość ze Darczyńca chcący pozostać anonimowy dopłacił…

Spłonął dom w Rui.

Napisał - 25 listopada 2015 0
Przed chwilą Hajnówka i śmierć dwójki dzieci a teraz ten mail Szanowny Panie Zbigniewie. Piszę do pana, ponieważ wiem, że…