Przerażające fakty u Dominikanów

„Ks. Adam padł ofiarą strasznych tortur psychicznych po tym jak zdecydował się donieść przełożonym o homoseksualnych zapędach współbraci.Dzisiaj jest najbardziej znienawidzonym Dominikaninem w Polsce.Przeżył zator płucny połączony z zatrzymaniem akcji serca.Cierpi ale nadal chce walczyć i wciąż jest księdzem.Ksiądz postanowił opowiedzieć nam o swojej Golgocie i o tym jak usiłowano wyrwać mu z serca kapłaństwo.”

Zdjęcia i Tekst: Zbigniew Stonoga

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. Obejrzałam drugą część wywiadu i płakałam razem z Ks. Adamem.
    W początkach filmu mówił o dominikaninie z ul. Freta. Otrzymałam kilka miesięcy temu bana na frondzie za krytykę tego „ptaka” celebrytę z ul. Freta. Nie pisałam nic o jego pedzio skłonnościach tylko, że m.in mamił i mami młodzież. i dałam ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=aP74qJBWsKY
    Zawsze mówię i wierzę, że Pan Bóg się pysznym sprzeciwia. Głowa do góry Księże Adamie. Dobrze, że przeprosił Ksiądz ks. Piotra Natanka.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy