Nasila się konflikt między górnikami a prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zbigniew Stonoga był pod siedzibą spółki JSW i wspierał górników w proteście. Na fan page’u Zbigniewa Stonogi został opublikowany list górnika, którym wyjaśnia dlaczego protestują. W liście jest mowa o najważniejszym, podstawowym postulacie protestujących – prezes spółki JSW Jarosław Zagórowski ma złożyć rezygnacje z pełnionej funkcji. Górnicy nie zgadzają się na to aby Zagórowski dalej był prezesem spółki.

Apel Zbigniewa Stonogi

Zbigniew Stonoga w dość dosadny sposób krytykuje rządy platformy obywatelskiej, występuje z apelem, aby wspierać górników i protestować przeciwko obecnej władzy. Mówi, że występuje jako jednoosobowa spółka skarbu państwa, która ma na celu rozwalenie państwowej administracji – bardzo mu na tym zależy aby ona przestała funkcjonować. W wyniku społecznego niezadowolenia nasilają się protesty górników, rolników i dalej nic się nie dzieje. Obecna władza nie reaguje na protesty, wszystko jest tak jak było.

Przestańmy siedzieć w domu i przestańmy być biernymi obserwatorami dramatu, który się dzieje – apeluje Stonoga. Zachęca do przygotowania się do strajku ogólnopolskiego, aby pogonić obecną władzę z platformy obywatelskiej. Zachęca do wspierania protestujących. Mówi, że to ostatni dzwonek do tego, aby społeczeństwo zrozumiało w Polsce, że wybory, które nadchodzą nic nie zmienią. Podkreśla, że do sejmu powinni przyjść ludzie, którzy współczują, rozumieją, sa wykształceni, którzy mają kasę, po to, aby nie przychodzili tam okradać.

Telefon do Kopacz

Zbigniew Stonoga obecnie, jak twierdzi, jest w posiadaniu numeru telefonu Premier Kopacz i zamierza dzwonić do niej i się dowiedzieć dlaczego kazała strzelać do górników i o co w ogóle chodzi platformie obywatelskiej. Stonoga zachęca również aby w godzinach 6-22 dzwonić do Pani premier i wysyłać smsy. Jak mówi: dość pomiatania społeczeństwem. na facebooku Zbigniew Stonoga umieścił film, na którym dzowni do Ewy Kopacz –  jednak wybrany numer niestety nie odpowiada.

Oceń post

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…

z Pleszewa

Napisał - 23 marca 2016 3
Pleszew Przyjechałem aby dokończyć sprawę Adama F pobitego przez Policjantkę.   Oceń post

Płyta Cegiełka

Napisał - 31 grudnia 2015 0
Kupując płytę-cegiełkę wspomagasz podopiecznych mojej fundacji. Dostawa gratis. Pomóżmy Pani Zosi. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl… konto Fundacji Imienia Zbigniewa Stonogi 02-009 Warszawa…