Poszukuję świadków śmiertelnego pobicia 29-letniego Patryka z Kościerzyny.

Chłopak poszedł oblewać narodziny pierwszego synka. Gdy wracali paczką z baru zostali zatrzymani przez Policję. Do rana chłopak przebywał w policyjnej izbie zatrzymań następnie został z niej zwolniony i idąc do domu zdążył zawiadomić o tym, że został dotkliwie pobity przez policjantów następnie dostał krwotoku i mimo reanimacji zmarł.

Informacje proszę przesyłać zstonoga@zstonoga.pl

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Jest 6 komentarzy

  1. Panie Zbigniewie, uwielbiam Pana, ale tu nie ma kompletnie sensu pomagania, chłopak ten sam się prosił o wszystko, mieć tyle promili w organizmie?! Po za tym, jaki odpowiedzialny ojciec wsiada po alkoholu do auta?! I zamiast zatrzymać się, ucieka! Mieszkałam w K-nie, i nie jednego takiego gagadka znam, tam wszyscy, piją, biją, ćpają! A jego wybranka nic lepsza, sama dobrego przykładu nie daje dla córki, wystawiając na FB swoje zdjęcia z biustem na wierzchu, przekleństwami itd… Współczuję bardzo, bo nikomu nie życzę śmierci.. Tylko sam się o to prosił! :/ trzeba myśleć głową!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.