Polski Obywatel Ziad Cattan

Prosimy Pana o pomoc w sprawie Obywatela Polski Ziad Cattan, który został zatrzymany w Jordanii i czeka go kara śmierci w Iraku.

Na dole jest list, który został wysłany do Ministerstwa Spraw Zewnętrznych i dalej nic nie robią w tej sprawie. Konsul w Jordanii też wie i nic nie zrobił . Sprawa też została skierowana do Wydziału Konsularnego Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Liczymy na Pana pomoc, ponieważ Polski Obywatel Pan Ziad Cattan może być wysłany do Iraku w przeciągu paru dni i tam czeka go kara śmierci.

Zostaliśmy poinformowani, że nawet sędzia osobiście mówił „Czemu Polska w ogóle nie reaguje”, a z drugiej strony Irak cały czas żąda, oddania skazanego .Sprawa tak naprawdę jest bardziej Polityczno Ekonomiczna. Iraq chce dostać więźnia, próbując przekupić Jordanie darmowym paliwem i otwarciem granicy dla wolnego handlu między tymi dwoma Krajami.

Wnioski

Załączam załączniki dotyczące tej sprawy, dodatkowo list, który został wysłany do Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprawa jest bardzo pilna i bardzo potrzebujemy Pana pomocy bo może on nie przeżyje do następnego tygodnia i on jest ojcem dwójki moich dzieci. Ziad Cattan jest obywatelem Polski od 18 lat i mieszka w Polsce 40 lat.

Polski Obywatel Ziad Cattan czeka na karę śmierci w Iraku
4.6 (92%) 5 głos[ów]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Napisał - 3 lipca 2015 0
Podczas spotkania Wojciecha Sumlińskiego z czytelnikami nieoczekiwanie pojawił się Zbigniew Stonoga. Biznesmen zapytał autora książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, dlaczego zarzuca mu…