POLICJANKA KOPIE ZATRZYMANEGO W PLESZEWIE!

POLICJANKA KOPIE ZATRZYMANEGO W PLESZEWIE!
17 marca 15:27 2016

Policjantka z Pleszewa kopała obezwładnionego już Adama F. po twarzy, a następnie klęczała na tej twarzy częstując gazem do czasu przybycia posiłków.
Jutro rano złożę oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego połączonego ze znęcaniem się fizycznym nad osobą zatrzymaną.Jutro też ustalę sumę niueopłaconych mandatów i wyciągnę chorego Adama z aresztu.

Doskonale też poznałem historię życia Adama i różne problemy rodziny i wiem,że największym winnym w tej sprawie jest on sobie sam bo długo i przy pobłażliwości NIEPROFESJONALNEJ ochrony marudził upojony alkoholem ale to nie oznacza, że mógł być legalnie kopany przez policjantkę i dokarmiany gazem przez ochroniarza.
Publikacja zakończy się zarzutami prokuratorskimi dla ochroniarzy, policjantki i towarzyszącego jej partnera.

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z pleszewskich restauracji. Adam F, który zakłócał porządek po zatrzymaniu i obezwładnieniu przez ochronę był jedenastokrotnie „karmiony” gazem z odległości kilku centymetrów, a na koniec dostał od policjantki kopa w twarz.

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.