Komentarze mego spotkania z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą dowodzą że mało kto zgłębił historię Tego Wielkiego Polaka a wyprodukowany przez nienawistników z PiS fałszywy obraz jego dokonań utrwalił się już w społeczeństwie.Ja natomiast nie pływam z prądem , a to z kolei bywa trudne i skandalizuje.

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. Żenada, niech „Pan” Stonoga sobie przypomni swój filmik który krąży na Youtube ” Zbigniew Stonoga o Lechu Wałęsie „. Skąd ten nagły obrót i uwielbienie Bolka ? Zaczynam się bać o Pański rozum Panie Stonoga, bo chyba główka już szwankuje. Tak sobie myślę, skoro konfident jest pańskim bohaterem to może jednak faktycznie donosił Pan na swojego „przyjaciela” Andrzeja Leppera.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Wykaz rozliczeń fundacji

Napisał - 18 stycznia 2016 0
Wykaz rozliczeń fundacji Rozliczenie Pani Renatka (resztę otrzymała w wigilię). Rozliczenie Kamil Bryk (reszta po wpływie środków z PayPal, które przelałem…