gazeta-stonoga-alkohole-stonoga-spolka-krs-zbigniew-stonoga

Szanowni Państwo, którzy jesteście od tygodni świadkami niewypowiedzianego ataku hejterskiego związanego ze wskazanymi powyżej spółkami oraz atakami 2000 hejterów zatrudnionych przez Prezydenta Andrzeja Dudę oraz 6000 przez Prawo i Sprawiedliwość

W związku z trwająca akcją i nieświadomych w jej uczestnictwie osób, które nabyły udziały we wskazanych spółkach doprowadzono do zlikwidowania mojego profilu (drugiego na przestrzeni 6 miesięcy) na którym zgromadziłem 520.000 fanów, oraz wcześniejszymi represjami poprzedniego rządu, który sabotował działalność gospodarczą spółek jako odwet za ujawnienie linków do akt afert podsłuchowej oświadczam, co następuje;

Po podstawieniu mi przez osobę z najbliższego otoczenia z czasów komitetu wyborczego „nabywców” udziałów którzy z mocy aktu notarialnego byli zobligowani do zapłaty za nabyte udziały na rzecz nieświadomych roszczeniowców-zwanych dalej wspólnikami i nie wywiązania się „nabywcy” z podpisanej umowy , w dniu 28.12.2015 r., odstąpiliśmy od tej umowy i spółka Stark AVG (udziałowiec większościowy) trafiła w ręce zależnej ode mnie osobowo i inwestycyjnie kancelarii.
Miałem ochotę przebranżowić obie spółki i pozbyć się udziałowców poprzez odkupienie od nich udziałów i zamknięcia przeto sporu jednostek roszczeniowych, które nie odczekawszy roku obliczeniowego zaczęły szarpać moje dobre imię odbudowywane przez wiele lat po katuszach zadanych przez rząd L.Millera (por. np. sejmowe więzienie)
W związku ze skutkami działalności kilkudziesięciu jednostek roszczeniowych oświadczam co następuje.

Po zwołaniu przez właściwy sąd nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników, jako inwestor strategiczny zarekomenduję podjęcie uchwały o dopłatach związanych ze stratami spółek-wg moich wyliczeń dopłaty będą wynosiły ok1322 zł/ jeden udział.
Następnie po uzyskaniu dopłat podejmiemy uchwałe o likwidacji spółek i rozdzieleniu pozostałych pieniędzy wspólnikom w drodze właściwego postępowania likwidacyjnego.

Zgodnie z zapisami umów pomiędzy mną jako osobą fizyczną , a spółkami Gazeta i Alkohole Stonoga wycofałem możliwość używania przez nie mego Nazwiska i obciążyłem je karami umownymi na kwotę łączną 15.000.000 złotych.

W przypadku kłopotów ze ściągalnością dopłat zarekomenduję złożenie wniosku o ogłoszeniu upadłości spółek.

Nikt nic nie dostanie od Zbigniewa Stonogi bo nikt nic Zbigniewowi Stonodze nie wpłacał z tytułu przedpłat na zakup udziałów.Zachęcam wszystkich, którzy czują się oszukani lub wprowadzeni w błąd do podjęcia działań prawnych na rzecz zabezpieczenia swoich interesów.

Od dzisiaj skupuję jako osoba fizyczna udziały w/w spółek w cenie 19 zł/udział skupuję także wierzytelności spółki Stark AVG w cenie 15 zł za każde 300 zł wierzytelności.

Aktywne pozostają umowy honorowe zawarte z niektórymi z inwestorów w tym z Panią Agnieszką z USA.

Oceń post

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-wola-warszawa

Pomoc dla Pauliny

Napisał - 2 stycznia 2016 0
Możecie już wpłacać ogłoszenie zweryfikowane – za chwilę nie będą głodni – relacja video ok 23.oo(pomagasz udostępniając)PAYPAL fundacja@zstonoga.pl konto Fundacji…
dyrektor-as-zielona-gora-zbigniew-stonoga

AŚ Zielona Góra

Napisał - 17 marca 2016 0
Przyjeżdża do mnie obity Człowiek. Obity w mundurze Służby Więziennej. Z wielką starannością opowiada co dzieje się w Areszcie Śledczym…
12239690_1844874135739259_960530665546134855_n

Piotr R

Napisał - 19 listopada 2015 0
Ządajmy zastosowania tymczasowego aresztowania i szybkiej decyzji sądu dyscyplinarnego umożliwiającej zastosowanie tegoż środka po uprzednim postawieniu zarzutów. Sędzia Sądu Okręgowego…