Nie pójdę do więzienia

Długo, bardzo długo zastanawiałem się nad treścią tego posta.

Nie raz dawałem Wam powody do śmiechu ze swych wariactwa czasami słusznego „częstowania” przedstawicieli naszej władzy z uwagi na oczywiste nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu i poszanowaniu praw obywatelskich, zaś nade wszystko poszanowaniu Człowieka.

Mam już 42 lata i śmieszne się już stało budowania tzw „fejmu” przy użyciu debilizmów i skrajnego chamstwa połączonego z wulgaryzmami trudnymi czasami do powtórzenia.
Na wstępie tego oświadczenia pragnę przeprosić pracowników ABW, którzy ostatnio zostali przeze mnie zaatakowani w sposób, który pozostawia wiele do życzenia.
Chciałem też ogłosić rozejm z władzami Polski lecz ów rozejm dotyczy sposobu komunikowania się w przestrzeni publicznej z różnymi instytucjami państwa i ich przedstawicielami.

Co to wszystko oznacza?
Oznacza to ostateczny czas zakończenia na tym profilu wulkanu wulgaryzmów, a przez to nade wszystko szanowania Was tu obecnych, którzy byliście ze mną w najcięższych chwilach ostatniego roku.
Skupię się tutaj na identycznej jak dotąd pomocy ludziom, którzy jej potrzebują oraz będę reagował i pomagał w każdej sprawie, która wywoływać u Was będzie oburzenie.
Zastanawiałem się o co walczyłem przez te wszystkie lata, odpowiedź na to pytanie jest jedna jedyna, o Godność Człowieka.
Tą niezbywalną Godność ma również policjant, prokurator, sędzia czy jakikolwiek inny urzędnik państwowy nie wspominając już o Prezydencie R.P czy polityku. Ma ją także, co oczywiste każdy z Was.

Na wstępie zatem przepraszam każdego z Państwa, który poczuł się kiedykolwiek urażony tym, co mówiłem i pisałem.
Przepraszam każdego policjanta, prokuratora, sędziego, polityka, a nade wszystko przepraszam Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę-za morze nienawiści i zniewag na Niego wylanych.
Przepraszam za podłości uczynione Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Owszem spotkały mnie w życiu przestraszne rzeczy, które odbierały wolność, godność, rodzinę a czasami nawet życie najbliższych ale w walce o samego siebie nigdy już nie sponiewieram publicznie kogokolwiek tylko dlatego, że przeszedłem to, co przeszedłem.

Mam nadzieję, że moja działalność publiczna i społeczna oczyszczona z nienaturalnego wulgaryzmu i nienawiści wynikającej z doznanych ran będzie się Państwu bardziej podobała niż dotychczasowy Zbigniew Stonoga przepełniony nienawiścią jakże mi obcą nienawiścią, o której już nigdy nie chcę słyszeć.

Dzisiejsze uzasadnienie postanowienia Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi w którym nie pozwolono na wtrącenie mnie do więzienia zawiera następujące zdanie:

„Zbigniew Stonoga prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność charytatywną i filantropijną, co w społecznym odbiorze jest bardzo dobrze postrzegane, a przy tym godne naśladowania”

Godne naśladowania proszę Sądu Okręgowego jest sprawiedliwe orzeczenie oparte na podstawie całościowej oceny człowieka i okoliczności sprawy. Godne naśladowania przeto jest oddanie czegoś w zamian również i tym ludziom, którzy strzegąc nas przed bandytami narażają się na ryzyko utraty życia, zdrowia oraz niedopuszczalnej formy wypowiedzi w debacie publicznej, która urągała niejednokrotnie wielu reprezentantom wymiaru sprawiedliwości.

Dziękuję Paniom z różnych sekretariatów Sadu Okręgowego-czytałem nie pierwszy raz wasze niewypowiedziane życzenia powodzenia. Dziękuję odważnym Sędziom.
Teraz czas brać się za pracę i odbudowanie tego, co w życiu bardzo ważne wzajemnego szacunku do siebie.
Trzymajcie się internetowe buźki.

UPRZEJMIE PROSZĘ O POWSTRZYMYWANIE SIĘ W PRZYSZŁOŚCI OD KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH WULGARYZMY.

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. PiS nie wybacza nigdy i nikomu. Z różańcem w ręku i z krzyżem w drugim i Bogiem na ustach idzie i niszczy ludzkie życia i NIE MA TARYFY ULGOWEJ.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Zbliżamy się do końca konkursu

Napisał - 11 stycznia 2016 0
Oto lista PayPal plus trzy ostatnie osoby K Dlużniewski Ł.Olszeszewski M.Szrejber Kusztykiewicz Rapp Dąbrowska Kuźma Tupajka,Woźny. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1866375636922442/” width=”800″] UWAGA…

Dzięki Czarku

Napisał - 21 listopada 2015 0
Pojechałem dziś pomóc kolejnej rodzinie ale na miejscu okazało się że nie wziąłem karty SD do kamery. Czarek Goś pomógł…