Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci

Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci
20 kwietnia 16:55 2016

Witajcie Kochani!

Tylko do dzisiaj trwała sielanka, dokładanie setek i dziesiątek tysięcy złotych oraz bezinteresowna pomoc Zbigniewa Stonogi ludziom potrzebującym.

Zakończyło się z mojej strony oszukiwanie że „ludzie dali czy pomogli” w sytuacji gdy moim sercem naobiecywałem że zebraliśmy 200.000 zł gdy w rzeczywistości z prywatnych środków dokładałem 150.000 zł do kwoty 200.000 zł. By kolejna akcja się udała.

Trzeba było nie raz coś dać by otrzymać pomoc od Was dla biednego czy chorego.
Wyleczyłem się już z dobroduszności ponad wszystko. Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci – jeśli będę mógł komuś w czymś pomoc a będzie to wymagało przyjazdu 500-700 km to będę zbierał środki powiększając je o koszt dojazdu, spania czy jedzenia.

Nie mam fabryki pieniędzy i dla tego od jutra czyli 21.04 wszelkie datki bedą pomniejszane o 15% na cele statutowe fundacji za które kupię paliwo do auta lub pomogę bez zbiórki osobie której mam kaprys pomóc.

Wszystkie fundacje pobierają na cele statutowe od 1 do 15% a nasza fundacja nic nie brała dla siebie, a i tak była hejtowana.
Wpłacając wiec pieniądze od jutra zastanów się czy warto bo może zdarzyć się rak że grubas stonoga zeżre 15 % zdaniem hejterow.

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.