Witajcie Kochani!

Tylko do dzisiaj trwała sielanka, dokładanie setek i dziesiątek tysięcy złotych oraz bezinteresowna pomoc Zbigniewa Stonogi ludziom potrzebującym.

Zakończyło się z mojej strony oszukiwanie że „ludzie dali czy pomogli” w sytuacji gdy moim sercem naobiecywałem że zebraliśmy 200.000 zł gdy w rzeczywistości z prywatnych środków dokładałem 150.000 zł do kwoty 200.000 zł. By kolejna akcja się udała.

Trzeba było nie raz coś dać by otrzymać pomoc od Was dla biednego czy chorego.
Wyleczyłem się już z dobroduszności ponad wszystko. Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci – jeśli będę mógł komuś w czymś pomoc a będzie to wymagało przyjazdu 500-700 km to będę zbierał środki powiększając je o koszt dojazdu, spania czy jedzenia.

Nie mam fabryki pieniędzy i dla tego od jutra czyli 21.04 wszelkie datki bedą pomniejszane o 15% na cele statutowe fundacji za które kupię paliwo do auta lub pomogę bez zbiórki osobie której mam kaprys pomóc.

Wszystkie fundacje pobierają na cele statutowe od 1 do 15% a nasza fundacja nic nie brała dla siebie, a i tak była hejtowana.
Wpłacając wiec pieniądze od jutra zastanów się czy warto bo może zdarzyć się rak że grubas stonoga zeżre 15 % zdaniem hejterow.

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Bezkarny pies

Napisał - 9 stycznia 2016 0
Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem. Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal…

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.