Moja prowokacja z Ferrari strzelona w dychę

Moja prowokacja z Ferrari strzelona w dychę
11 marca 18:28 2016

Moja prowokacja z Ferrari strzelona w dychę.

Z lewej Ferrari, ceramika do hamowania i pusta przez pewnien czas autostrada, z prawej zawodowcy BOR, a na pokładzie Prezydent, brak poboczy i co chwila ratowanie sobie życia.

Pozostali nieuprzywilejowani uczestnicy ruchu zmuszeni są do unikania conajmniej 7 zderzeń czołowych i na końcu debil w żuku z kogutami, bez hamulców i poza kolumną .

Mój film montowany z wielu, film „BOR” ustalone miejsce i czas.\

Mój film i wykroczenia/przestępstwo przedawnione film BOR sprzed kilku dni.

Moje przestępstwo nie do ustalenia nie ja jestem kierowcą zabrałem się na stopa, Przestępstwa BOR-u

 1. Sprowadzenie ryzyka katastrofy w ruchu drogowym
 2. Niedopełnienie obowiązków służbowych funkcjonariuszy publicznych w tym BOR,Policji i Służby Medycznej poprzez zaniechanie należytej staranności mającej na celu zapewnienie bezpiecznego przetransportowania głowy państwa połączone z kilkukrotnym ryzykiem utraty zdrowia lub życia Prezydenta RP.
 3. Siedmiokrotne przekroczenie uprawnień funkcjonariuszy publicznych sprowadzające zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego oraz sprawców i mienia wielkich rozmiarów.
 4. Przekroczenie uprawnień funkcjonariuszy publicznych poprzez sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia katastrofy w ruchu drogowym i zmuszenie innych uczestników ruchu drogowego do podejmowania manewrów zagrażających ich życiu, zdrowiu oraz mieniu wielkich rozmiarów.

Stonoga-drugi sort i Zawodowcy ludzie, którzy przysięgali oddać swoje życie za ochronę zdrowia i życia Prezydenta.

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

3 komentarze

 1. buuuhHhhaaaa
  Marzec 12, 19:09 #1 buuuhHhhaaaa

  zwykly debil i pajac stonoga do nogi!!!!

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. damn
  Marzec 11, 21:24 #2 damn

  Owszem, ale oni dawali ostrzeżenia dźwiękiem i sygnałami świetlnymi a wtedy juz przepisy mowia wyraznie co masz zrobic 🙂 podobnie jak w sytuacji pogotowania ratunkowego czy straży pożarnej 🙂 bo takie mamy przepisy. Mogli po prostu wybrać inny środek transportu aby nie narażać innych uzytkowników drogi. Może w drugą stronę… jaki jest koszt takiego przejazdu a przelotu helikopterem 🙂 czy to nie kwestia oszczednosci? 🙂 ktore Pisowcy chcieli wprowadzic?

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.