Kukiel Song

Z Jarkiem bądź, z PIS’em bądź, zostań z nimi już na wieki.
Ojciec Tadzio błogosławi aż zamknie swe powieki.

Z Jarkiem bądź, z Antkiem bądź, zostań w klubie PIS‚uarów.

https://www.youtube.com/watch?v=qpsjJY0F42w

Kukiel Song – Z Jarkiem bądź
5 (100%) 2 głos[ów]

Jest 2 komentarzy

  1. Normalny obywatel RP |

    Polska obecnie postrzegana jest przez świat jak Nibylandia. Jednak ta Nibylandia jest niewspółmiernie groźniejsza niż ta z bajki; zagraża tak UE jaki interesom w Europie USA. jeno państwo które Nibylandię usankcjonowało i korzysta z rządzących tym państwem to Putinolandia ( CCCP). Kilkuset od mózgów z poczuciem kompleksów ***** ( zamiast gwiazdek należny wpisać wszelakie istniejące kompleksy) zniewala dziesiątki milionów Polaków podporządkowując sobie ich prawo i prawa. Jarcio K główny zarządzający rozpierduchą ( przy okazji cieszący się jak 3 latek gdy dostał klocki, lub jako socjopatyczna osobowość podpalił psa) mając w dupie wszelakie praw i obyczajność tak krajów które od setek lat wypracowywały demokratyczny styl życia, wali gruchę i spuszcza się na orła w koronie i biało-czerwoną flagę. Pozdrawiam dyżurnego psychopatę JK oraz drugiego z schizofrenią co do 100410 AM, oraz resztę setek umysłowo upośledzonych z naw sejmowych i senackich i innych, słowami „nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka”

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…