Konrad Krzemiński potrzebuje pomocy

RATUNKU! POMOCY! Konrad Krzemiński potrzebuje waszej pomocy!

Kochane buźki internetowe.

Poszukuję informacji na temat możliwości leczenia Konrada Krzemińskiego na terenie Polski lub Europy. Konrad leży w stanie ciężkim na OIOM-ie legnickiego szpitala.

ŻADEN SZPITAL HEMATOLOGICZNY NIE CHCE LECZYĆ CHŁOPAKA a lek, który może pomóc dotrwać do czasu przeszczepu szpiku musi być podawany w szpitalu specjalistycznym.

Obecnie mimo, że rodzina ma już jedną fiolkę leku nikt nie chce go w Polsce podać i zamówić z poziomu szpitala kolejnych. Konrad może umrzeć w każdej chwili.

Może macie znajomego hematologa – pomóżcie piszcie na ZSTONOGA@ZSTONOGA.PL

Wesprzyjmy Konrada wpłacają prosto na jego konto:

Bank Zachodni WBK
WBKPPLPP
PL 76 1090 2066 0000 0001 1839 4106
KONRAD KRZEMIŃSKI
z dopiskiem na apel ZS

Konrad cierpi na dwie bardzo rzadkie, poważne choroby. Koszty leczenia przekraczają 1300000 zł rocznie. W walce o lek ratujący życie liczy się każda złotówka.

 

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. Widze,czytam i masakra. Nie ma pomocy ani dla niego ani a mnie. Mam 29lat jestem mloda mama 3 dzieci. Od 3 lat choruje na wrodzony niedobor bialka S. Do tego mam niedroznosc piszczelowa. Bol jest niesamowity zwlaszcza lewej nogi, po srednia.core do przedzszkola nie dojde bo placze i krzycze po drodze. Do tego zanikly mi zyly w obu nogach,w kazdej jednej zostaly tylko po jednej sztuce. Placze co dziennie bo mam dla kogo zyc. Lecze sie w klinice na Ursynowie w Wawie ale o ni sami nie wiedza co jest. Ja cierpie a oni szukaja i kaza szukac winy w kregoslupie co mnie nic tam nie boli. I neurolog twierdzi to samo. Moze ktos to przeczyta.i mi tez pomoze bo chce zyc dla swoich dzieci. Jestem BOMBA TYKAJACA bo w kazdej chwili moze pujsc zator.A Ty Konradzie trzymaj sie i walcz bo nadzieja duzo daje. I nie daj sie tej chorobie. Pozdrawiam Ciebie i cala Twoja rodzine. Paula

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy