zbigniew-stonoga-telefon
Czy w Sejmie powstanie koło poselskie Zbigniewa Stonogi? Kontrowersyjny biznesmen twierdzi, że są posłowie, którzy chcą wspierać jego działania w parlamencie. Jeden z nich, Jarosław Gromadzki ma w czwartek „pokazać społeczeństwu patologie i ujawnić kulisy Sejmu”.

Zbigniew Stonoga zamieścił w środę po południu następującą informację:

Otóż przed chwilą otrzymałem telefon od Pana Posła Jarosława Gromadzkiego który Posłem jest jak twierdzi z przypadku po tym jak Robert Biedroń został Prezydentem Słupska. Pan Poseł jaki człowiek oszukany przez Palikota wszedł do klubu SLD. Zadzwonił do mnie bo chce pokazać nam społeczeństwu patologie i ujawnić kulisy Sejmu. Jutro o godz 10.30 konferencja prasowa. Miejsca jeszcze nie znam. To co mówi Pan Poseł jest wstrząsające. W sejmie jest kilkunastu posłów którzy zamierzają zawiązać koło poselskie Zbigniewa Stonogi i od już zmieniać Polskę od środka. Tęgo jeszcze w historii polskiego parlamentaryzmu nie było!!!
Zbigniew Stonoga dał też do zrozumienia, że jest w posiadaniu kopii aneksu do raportu z likwidacji WSI.

– Złożę wniosek dowodowy z zapytaniem do prokuratury, czy przedmiotowy wydruk stanowi tajemnicę państwową, czy dokumenty bez pieczątki nie są dokumentem i czy mogę to opublikować. Być może jesteśmy o krok od dekomunizacji Polski. […] Te nazwiska, które tam widzę, nawet na Stonodze robią wrażenie – powiedział biznesmen.

Informację przekazaną przez Stonogę potwierdza sam poseł. „W poczuciu odpowiedzialności i naprawieniu własnych błędów […] opowiem państwu jak strasznie wygląda przedmiotowe traktowanie człowieka. Jest nas w Sejmie więcej, ale nie rozmawiałem z nimi, lecz jest w nas zamysł aby utworzyć koło poselskie Zbigniewa Stonogi i już teraz rozpocząć zmiany” – napisał Gromadzki. Jarosław Gromadzki, zanim został posłem, pracował w słupskim szpitalu jako informatyk. Trzy lata temu kandydował do parlamentu z drugiego miejsca w okręgu gdyńsko-słupskim z list Ruchu Palikota. Jednak zaraz po wyborach, rozczarowany partią Janusza Palikota wystąpił z jej struktur.
źródło: polskatimes.pl
Oceń post

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Ile zarabia Stonoga na fundacji? Witam Was Moim wrogom, wrogom ludzi biednych, głupszych, skrzywdzonych, chorych, nieporadnych życiowo, patologicznych, uległych wypadkom…
zbigniew-stonoga-tvn-spiewa-walec

Walce z TVN-EM

Napisał - 19 maja 2015 0
Walce z TVN-EM. Stoi Monika nikt jej nie bzyka, choć bardzo by tego chciała. Dzisiaj swą rolę brzydka redaktor nareszcie…