Kochane internetowe buźki…

Kochane internetowe buźki…
15 kwietnia 13:29 2016

Kochane internetowe buźki!

Wiele wydarzyło się z moim udziałem w internetach przez ostatnie 2 lata. Róznie to było raz lepiej, raz gorzej i oczywiście różnie też bywało ze mną. Zdarzało się że przeginałem z pewnymi kwestiami. Ale ja nie jestem celebrytą wolę celebrować los zwykłego Człowieka, wolę coś spieprzyć po ludzku niż udawać nieomylnego Zbysia. Mam wiele wad i niedoskonałości i mam tego pełną świadomość ale musicie wiedzieć, że Wasza obecność przy mnie ta pozytywna i czasami negatywna przywołująca mnie do porządku jest czymś szczególnym, czymś co szalenie cenię i czego pragnę.
Każdy Wasz komentarz dobry lub zły przyjmuję z pokorą ucząc się każdego dnia większego i bardziej świadomego szacunku dla drugiego Człowieka. Wielokrotnie jest mi przykro gdy zbyt surowo i pochopnie oceniacie mnie lub pozwalacie sobą manipulować głosami hejterskich stron i nienawistnych ludzi ale internet to nie zabawka lecz najpoważniejsze medium w obecnym Świecie więc muszę się z tym liczyć.

Chcę byście wiedzieli że bardzo, bardzo Was kocham i tęskno mi gdy Was nie czytam.
Każdemu z Was z osobna Życzę Zdrowia i najpiękniejszych dni, które czekają z całą pewnością Was i waszych Najbliższych.

Trzymajcie się internetowe Mordeczki.

foto: se.pl

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.