Prezydenta Dudy

Prezydent Duda zajmie się przetrzymywanym w areszcie Maćkiem

To dobrze bo Maćkowi należy się wolność ale źle, że pisowskie zagrywki w istocie mają na swój przedmiot polepszenie stosunków ze środowiskami kibicowskimi i ponowne ich polityczne wykorzystanie jak miało to miejsce ws.Starucha.

Gdzie był PiS gdy jeździłem do bitych i zabijanych kibiców?

Oceń post

Jest jeden komentarz

  1. Zbyszek tu „napity” jest. Wcale mu się nie dziwię. Na jego miejscu tez bym się nachlała, zwyczajnie… po czerniakowsku. Pomimo Jego wszelkich bluzgów Pan Bóg ma go w swojej opiece. Zbyszku, Bóg Ci błogosławi, ale cierniów też nie oszczędza. Tak musi być.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Dziękujemy Pani Aniu.

Napisał - 4 listopada 2015 0
Anna Piskorowska dziennikarka wrocławskiego Oddziału Telewizji Polskiej, autorka społecznego dzieła pomocy Annie i Robertowi. Dziękujemy Pani Aniu. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839548992938440/” width=”800″]…

Pomoc dla Pogorzelców

Napisał - 1 kwietnia 2016 0
Gruby prosi abyście udostępniali na maxa ten filmik. Podczas koncertu zebraliśmy tylko 3.000 zł dla ośmiu rodzin, co oznacza,że każda…