Jeb*ć hejterów

Jeb*ć hejterów.

Potrzebuję Waszej pomocy! Chciałbym abyście zasypali profile Dudy, Szydło, Ziobro pytaniami o zasadność wydanego wyroku w sprawie Lexusa.

Chciałbym też aby Duda odpowiedział Wam na pytanie dlaczego mnie oszukał. Jeśli więc możesz dla mnie to zrobić to udostępnij ten post i zadaj pytanie na Facebook i Twitter.

Sędziowska moralność.

Ćpanie, łapówki, burdele a następnego ranka taka bladź zamyka kogoś do więzienia przy braku dowodów winy. Jeb*ć antypolski wymiar sprawiedliwości i te moralne prostytuty!!!

Pierdo*one hejtery podszywane raz pisem raz platformą włażą mi tu i hejtują każdą akcję.

Słuchajcie prymitywne cutasy pomóżcie choćby jednemu procentowi tym którym my na tym profilu już pomogliśmy to będziecie mogli te dupy otwierać. Tymczasem pierdo*cie się razem z pisem czy platformą.

Jeb*ć hejterów. Pozdrowienia dla porządnych ludzi
4.67 (93.33%) 3 głos[ów]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…

Losowanie BMW 525

Napisał - 28 kwietnia 2016 0
Witam Was Serdecznie. W Naszej akcji pomocowej wzięło udział 1908 wpłat – każda po 10 zł. Gdy były wpłaty wyższe…