Izabela W

Izabela W
25 listopada 14:02 2015

Dziś od rana odebrałem kilkanaście telefonów od zwyrodniałej właścicielki kamienicy przy ul.Lutosławskiego 9 w Warszawie Izabeli Wierzbickiej-Kaltenblumenberg.
Jej ogry (synkowie) grożą mi (przy czym groźby te wzbudziły we mnie uzasadnione obawy że zostaną spełnione) że mnie załatwią (ratunku Żydy mnie bijo).
Jeśli chcesz wynająć tam mieszkanie za 3800 zł na miesiąc 50m.2 dzwoń do Kaltenblumenberg 603 657 789.
Jadę do niej zapukam, zapytam która godzina

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1846763688883637/” width=”800″]

źródło: https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

5 komentarzy

 1. eryk
  Styczeń 18, 09:43 #1 eryk

  Pani Wierzbicka mieszkała całe życie na ul.Toruńskiej 84,jej mąż pracował jako zwykły kierowca autobusu w mza,synek Mareczek to samo,zwykły autobusiarz,jako młody chłopak potrafił iść do kolegi w odwiedziny i ukraść z domu pieniądze,albo kasety video.Charakter żydowski 🙂 we krwi zobowiązuje,to były zwykłe szczury będący bardziej biedni niż bogaci,ale jak widac sodówka odjebala do głowy

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Fungus
  Grudzień 23, 12:58 #2 Fungus

  Kurewstwo nie ma narodowosci!!!Zyd czy nie zyd, wlasciciel czy nie wlasciciel, jezeli dopuszcza sie kurewstwa to trzeba go tepic, innej metody niestety nie ma, bo prawo sluzy dzis kanaliom.

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. bogobojny
  Grudzień 16, 09:34 #3 bogobojny

  Ty stara żydówo, faryzeuszko, sam Chrystus nam mówił kim tak naprawdę są żydzi którzy sprzeniewierzyli się jego nauce:
  Rzekł do nich Jezus: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. alicja
  Grudzień 15, 21:07 #4 alicja

  kobieto,gdzie twoje sumienie? żeby tak znęcać się nad nic niewinnymi i na prawach ludzi.do czego zmierzasz?podnosisz czynsz .sumy kosmiczne.gdzie byłaś tyle lat? udeżyłas w bezbronnych ludzi.proponuje ci walkę solo z siłaczem 120 kg.jeśli wygrasz-popre cię.wówczas będziesz wielka.a teraz proponuje -opanuj sie.pomyśl,jak polacy pomagali twoim bliskim,narażając swoje życie.jesteś,jak terrorysta.wysadz się sama a od niewinnych ludzi odpier….się.wracaj skąd przyszlaś-zagłado.

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.