Z kart historii wyłania się straszliwy obraz, który może uzasadniać hipotezę o zamachu w Smoleńsku i choć stoi ona na maślanych nogach to można pozwolić sobie na analizę kilku faktów, które mogły mieć wpływ na dramat smoleński.

Putin nigdy nie zapomni Polsce naszego wkładu w sprawę Gruzji,a przy okazji szwjacarskich kont wyszło, że polska przeprała pieniądze dla Saakaszwilego.

TU-154, który nie wylądował wedle życzenia ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego miał na swoim pokładzie rakiety ziemia powietrze „strieły” przy okazji których prano pieniądze.(o tym będzie szerzej i merytorycznie za czas jakiś gdy dostanę dokumenty BUMARU i parę innych)

Wszystkie samoloty rosyjskie, który zostały zestrzelone przez Gruzinów badano, a badania wprost wskazały,że zestrzelono je przy użyciu rakiet dostarczonych przez Polskę w nielegalny sposób.

Do „strieł” ma dostęp także rosyjskie wojsko czy zatem badania i mrzonki o śladach materiałów wybuchowych na szczątkach prezydenckiego TU-154 to resztki polskiej rakiety?
Czas pokaże.

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Dziady z TVN-u

Napisał - 9 grudnia 2015 0
Dziady z TVN-u Wasza zbiórka nie jest jedyna umówioną z rodziną Weroniki. Pozostaje bowiem w kontakcie z dorosłą siostrą Weroniki,…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.