Kilka faktów o Smoleńsku

Kilka faktów o Smoleńsku
30 kwietnia 23:10 2016

Z kart historii wyłania się straszliwy obraz, który może uzasadniać hipotezę o zamachu w Smoleńsku i choć stoi ona na maślanych nogach to można pozwolić sobie na analizę kilku faktów, które mogły mieć wpływ na dramat smoleński.

Putin nigdy nie zapomni Polsce naszego wkładu w sprawę Gruzji,a przy okazji szwjacarskich kont wyszło, że polska przeprała pieniądze dla Saakaszwilego.

TU-154, który nie wylądował wedle życzenia ŚP Prezydenta Lecha Kaczyńskiego miał na swoim pokładzie rakiety ziemia powietrze „strieły” przy okazji których prano pieniądze.(o tym będzie szerzej i merytorycznie za czas jakiś gdy dostanę dokumenty BUMARU i parę innych)

Wszystkie samoloty rosyjskie, który zostały zestrzelone przez Gruzinów badano, a badania wprost wskazały,że zestrzelono je przy użyciu rakiet dostarczonych przez Polskę w nielegalny sposób.

Do „strieł” ma dostęp także rosyjskie wojsko czy zatem badania i mrzonki o śladach materiałów wybuchowych na szczątkach prezydenckiego TU-154 to resztki polskiej rakiety?
Czas pokaże.

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Mozesz jako pierwszy/a rozpocząć konwersację!.

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.