Takie dostałem podziękowanie za wynajęcie adwokata…

Takie dostałem podziękowanie za wynajęcie adwokata…
27 marca 17:37 2016

Dziękuje za to, że podrzuciliście tę informację.

Czytam i nie wierzę…

W tej sprawie rozpętałem prawdziwą społeczną burzę, wynająłem dla Rodziców adwokata płacąc za usługę 5 lub 6 tysięcy złotych i po takim czasie takie podziękowanie.
A co miałem zrobić Piotrze żebyś czuł się usatysfakcjonowany zabić dwóch policjantów?
Wreszcie warto przypomnieć że w tej sprawie nigdzie nie występowałem oprócz Facebooka bo wówczas nie było mnie w Polsce.
Jak tak można?!
Wszystko zniosę dla ludzi potrzebujacych pomocy ale nie jestem w stanie zrozumieć motywu twojego działania Piotrze może po prostu wytrzeźwiej.

 

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

1 Komentarz

  1. Wiesko
    Marzec 28, 22:22 #1 Wiesko

    Z podziekowania Zbyszku wynika jedno jak dla mnie, ze sie nie postarales i mogles wiecej zrobic tj dac przynajmniej 50% ojcu. Wstyd jest mnie osobiscie, ale mysle ze i moze byc wielu uczciwym za takich ludzi ktorzy przedkladaja finanse nad sprawiedliwosc. O kochajacym ojcowstwie nie wspomne. Jak widac juz nie pierwszy raz, ze wsrod nas jest wiele czarnych niewdziecznych kóz i na takie nie warto zwracac uwagi. A pojecia podziekowanie lub wdziecznosc jest nie jednemu obce. Jeszcze sie taki nie narodzil co by kazdemu dowodził to z pewnoscia doskonale wiesz. Odbiegajac mam nadzieje ze Swieta uplunely Ci rodzinnie , ze znalazles czas dla siebie i najblizszych tobie, bo jak widzisz nie warto poswiecac nadto czasu. Pozdrawiam

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.