Proszę wszystkich internautów o napisanie mi tutaj w konetarzach niezależnie kogo lubicie a kogo nie. Co konkretnie złego zrobił Wam i Polsce Pan Prezydent Lech Wałęsa.
Bardzo proszę o merytoryczną dyskusję. Proszę też o komentarze co Waszym zdaniem zrobił dobrego.

Co ci zrobił Prezydent Lech Wałęsa? Czym zawinił? Wolna dyskusja.
5 (100%) 2 głos[ów]

Jest jeden komentarz

  1. Mieszkałem w US 26 lat. Kiedykolwiek rozmawiałem ze znajomymi, czy to był Polak czy Amerykanin czy innej narodowości, wszyscy mieli podobne zdanie o Wałęsie, Papieżu , Polakach i Polsce. Jak najlepsze. Byłem i zresztą nadal jestem dumny że mamy Wałęse i niech rzuci kamieniem ten kto nic w życiu chociaż raz nie spier*olił. Polacy ktorzy mieszkaja dlugo za granicą czują się dumnie z tego kim są, ską pochodzą bo nie mają się niczego wstydzić. Nasz kraj jest piekny i Polacy wiele zrobili dla innych krajów i ludzi na świecie. Opinia o nas jest bardzo dobra. Nie rozumiem tylko dlaczego są tacy tu w Kraju ktorzy znajduja przyjemność w szrganiu tej opinii.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Czat 2 czerwiec 2016

Czat 2 czerwiec 2016

Napisał - 2 czerwca 2016 0
Nudzi mnie się na tej Białołęce 😉 Witam was serdecznie. Wczoraj wysłałem 31,5 tysiąca na leczenie Mateusza, brakuje nam jeszcze…