Brutalna interwencja Policji w Pleszewie.
W jednym z pleszewskich barów doszło do pyskówki z udziałem Adama F. Wezwana na miejsce ochrona poprosiła o pomoc miejscową Policję.
Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, a wśród nich Paula Cholewa Policjantka nie myśląc długo obezwładniła chorego psychicznie Adama F , a następnie skopała go po twarzy poprawiając gazem.Adam został zatrzymany.Jego matka jest w drodze do prokuratury aby dowiedzieć się coś więcej.
Ja natomiast oczekuję na rozmowę z Rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, który sprawdza informacje nt zajścia.
Adam F. od wielu lat jest ciężko chory ale mimo choroby jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie.

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…

Jest 3 komentarzy

  1. Panie Stonoga Adam F. z całą pewnością nie jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie. Wręcz przeciwnie. Proszę zweryfikować informacje, a potem się wypowiadać zamiast szukać sensacji. Poza tym przydałaby się redakcja tekstu przed opublikowaniem bo jego obecna forma jest po prostu żałosna.

    Odpowiedz
    1. Nie od dziś wiadomo, że policja pleszewska jest chamska, źle traktuje obywateli i nagminnie nadużywa swojej „władzy”

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.