Bartek Hadynski

Bartek Hadynski
25 listopada 13:19 2015

Proszę Was przyślijcie mi tysiące filmów „Bartuś wstawaj” zmontuję z nich największą pobudkę na Świecie. zstonoga@zstonoga.pl
https://www.facebook.com/Bartek.Hadynski/?fref=ts
Rodzice Bartusia:
„Cztery tygodnie w „słodkim śnie”.
Czas się zatrzymał, każdy nasz dzień wygląda tak samo i godziny lecą powoli.
Doskonale wiemy, o której należy zwinąć karimatę, aby salowa nas nie zmiotła spod przysłowiowego łóżka, o której godzinie zacząć śniadanie, aby nie zaskoczyła nas wizyta lekarska, o której rozpoczynać zmianę pościeli, o której … coś tam jeszcze … – minuta po minucie.
Jesteśmy najbliżej Bartka, jak możemy.
Wygłupiamy się i śmiejemy, planujemy naszą strategię na kolejne dni, po chwili zastanawiamy się nad sensem życia, wybuchamy płaczem i za sekundę znowu się śmiejemy (wszystko to trzymając Młodzieńca za rękę, nogę, łokieć, głowę, kolano, ucho, nos … … no przesadziłem…).
W naszej „dziewięciometrówce” po jednej stronie łóżka, na którym leży Bartek znajduje się szafka (na niej tzw. monitor pacjenta) oraz stojak (na którym zawieszone są pompy ze strzykawkami i kroplówki). Ciężej z tej strony dostać się do Synka.
Po przeciwnej stronie, od okna, ustawione jest krzesło nazywane przez nas Miejscem Vipowskim.
Całymi siłami walczymy z żoną o to, kto tam usiądzie. Każde nieświadome (i świadome) opuszczenie tego miejsca powoduje, że druga osoba natychmiast je zajmuje i wtedy ma okazję bez przeszkód potrzymać Bartka za rączki, czuć jego zapach, oddech, przytulać i dawać wielkie buziaki.
Zrobiliśmy nawet minutowe dyżury, aby choć trochę sprawiedliwości zapanowało w naszej sali.
Za chwilę moja kolej! Za chwilę wyściskam Go specjalnie od Wszystkich

zobacz więcej wpisów

Informacje o autorze

Zbigniew
Zbigniew

Polski przedsiębiorca, videobloger, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce.

Zobacz więcej wpisów
skomentuj to

2 komentarze

 1. Bożena
  Marzec 05, 19:45 #1 Bożena

  To prawda. Prof.Jan Talar wybudzil nawet tych których lekarze przeznaczyli na dawców organu twierdząc że nastąpiła śmierć mózgu i osoba żyje dzięki aparatowi.sama znam takiego osobnoka któremu Talar pomógł— przywrócil życie.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Mariusz
  Listopad 26, 21:41 #2 Mariusz

  Jest lerarz w polsce ktury wybudza ze stanu spiaczki i ma przez to powarzne problemy…bo przecierz hodzi o dawce prof. Jan Talar

  pozdrawiam

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój nick zostanie zapisany Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.