19 stycznia 2016r., pojawię się w Parlamencie Europejskim na dyskusji o Polsce (jak mnie PiS do tego czasu nie zamknie-przypomnę 13 stycznia postawią mi zarzuty za znieważenie prezydenta-który przecież sam się znieważa)

Opowiem historię mego nielegalnego i politycznego uwięzienia na 3,5 roku jako recydywisty mimo, że nim nie byłem i jak się okazało po 7 latach nie byłem również winny (vide akta sprawy VIIK 305/01 SR dla M.St Warszawy oraz IIKK 86/06 Sądu Najwyższego.Opowiem o 118 nielegalnych sprawach karnych toczonych wobec mnie i o 118 uniewinnieniach-opowiem o polskim Auschwitz zgotowanym mi przez postkomunistów z rządu Leszka Millera opowiem o więzieniu na zlecenie SLD wykonanego przez warszawską sędzinę Marię Rozenbergier-Turek, która dziś orzeka w VIII Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Warszawie.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1863921393834533/” width=”800″]

Opowiem o tym co robiła służebna prokuratura,policja i Sądy na zlecenie pedałów z Platformy Obywatelskiej po ujawnieniu przeze mnie linków do akt afery podsłuchowej.
Opowiem jak Platforma podsłuchiwała mnie, członków mojej rodziny,przyjaciół, znajomych i współpracowników przy użyciu wszystkich służb specjalnych, dronów i jak werbowała do współpracy ludzi z mego otoczenia, jak wykończył RUCH S.A moją gazetę i na czyje polecenie się to odbyło- uwierzą gwarantuję nie będę tam przecież gołosłowny…

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1863889867171019/” width=”800″]

Opowiem jak w 3 dni, przy siedmiokrotnej zmianie składu orzekającego w warszawskim pierdolonym sądzie zamieniono mój pięcioletni wyrok uniewinniający za jakiegoś Lexusa na rok więzienia.

Opowiem jak kandydat na Prezydenta Andrzej Duda oszukał mnie ustami Adama Kwiatkowskiego i jego sekretarki, opowiem jak PiS mnie wydymał i jak mordował Andrzeja Leppera.

Jednym słowem opowiem o bezprawnych działaniach tych skurwysynów z okrągłego stołu i poproszę Parlament Europejski o opublikowanie tego z czym tam będę, bo materiały już są w Brukseli.
Nie uda mi się tego zrobić na sali plenarnej ale moja konferencja będzie głośniejsza niż ta główna…

Będzie głośno, bardzo głośno…

Oceń post

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.